את חברת "אהרון בטיחות בתנועה בע"מ" הקמתי בשנת 2001 כאשר הייתי החלוץ בתחום המשרדים העצמאיים של קציני הבטיחות בארץ. הקמת העסק באה בעקבות הדרישה הגוברת ליישום ואכיפה של "חוק שירותי הובלה" שנחקק בשנת 1997. המודעות הגוברת בעשור האחרון לנושא הבטיחות בדרכים העלתה את הצורך בגופים אשר יעסקו באכיפה וביישום החוק החדש בקרב כל העוסקים בתחום התעבורה:בעלי עסקים שברשותם צי רכב, משאיות ואוטובוסים פרטיים.

 

 

 

כבר עשור שאני וצוות קציני הבטיחות שאיתי פועלים יום יום, בפריסה ארצית על מנת לשמור ולאכוף על כל האמור בחוק. משרדינו נותן שירות יום יום למאות בעלי עסקים, נהגים וחברות בכל רחבי הארץ.בשנים האחרונות הרחבנו את פעילות החברה במתן הדרכות לעבודה בגובה ובטיחות בעבודה.

 

 

במשך כל שנות עבודתי כקצין בטיחות תמיד ראיתי אל מול עיניי את נושא הבטיחות ושמירה של חיי אדם כערך עליון. ללא ספק העלייה הגוברת בתאונות הדרכים בשנים האחרונות הגבירה בי את תחושת האחריות כקצין בטיחות בכל הנושא של דאגה לתקינות הרכבים ולהדרכת הנהגים בכל נושאי הבטיחות השונים. נתון מעודד מ3 השנים האחרונות מצביע על ירידה ניכרת במספר תאונות הדרכים בהם מעורבות משאיות עקב פעילות קציני הבטיחות בתחום התעבורה.כולי תקווה כי אנו צועדים כלפי עתיד בטוח ושקט בדרכים ובכבישים.

 

 

 

 

 

 

                                                                                בברכה אהרון עמרם

 

 

מנכ"ל חברת "אהרון בטיחות בתנועה בע"מ"

מנכ
אהרון עמרם

כל הזכויות לתכנים שמורות לאהרון בטיחות בתנועה - שירותי קצין בטיחות בתעבורה

האתר הוקם על ידי א.ר.פ.ס הקמת אתרים ו חנות וירטואלית